Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#415
Stary 20.12.2010, 08:58
Lukasyno napisał(a):Wyświetl post
Na samym początku jak dobrze pamiętam to Kasztelan miał bardzo krótki termin przydatności do spożycia..
Jak browar nie był jeszcze przejęty to w ogóle nie mieli piw niepasteryzowanych. Tylko dobre i dość mocne piwko
Odpowiedz cytując