Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#414
Stary 20.12.2010, 08:24
wislak68 napisał(a):Wyświetl post

Elu rozumiem że nie smakuje . Czy pamiętasz może co to za browar jest producentem i gdzie je można kupić?
Kupowałam je w takiej warszawskiej knajpie Aurora.
Sporo osób tam chodziło właśnie ze względu na to piwo.

Niestety knajpa zakończyła już działalność a po sklepach się za tym piwem nie rozglądałam, gdyż jak mówię nie podeszło mi za bardzo.

To chyba Browar Zabrze je wypuszcza.

p.s.
Niepasteryzowana Łomża w małych bączkach jest całkiem dobra.

Ostatnio edytowane przez Ela : 20.12.2010 o godz. 08:43.
Odpowiedz cytując