wislak68 napisał(a):

Elu rozumiem że nie smakuje . Czy pamiętasz może co to za browar jest producentem i gdzie je można kupić?
|
Kupowałam je w takiej warszawskiej knajpie Aurora.
Sporo osób tam chodziło właśnie ze względu na to piwo.
Niestety knajpa zakończyła już działalność a po sklepach się za tym piwem nie rozglądałam, gdyż jak mówię nie podeszło mi za bardzo.
To chyba Browar Zabrze je wypuszcza.
p.s.
Niepasteryzowana Łomża w małych bączkach jest całkiem dobra.
