Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8429
Stary 20.12.2010, 00:40
jak szaleć to szaleć ;D jeśli chodzi o napastnika to ciekawe bardzo by było gdyby Stan nakłonił tego jegomościa do gry w naszych barwach ;]

Ricky van Wolfswinkel - http://www.transfermarkt.co.uk/en/ri...ler_41355.html

oraz obrońca wcześniej przeze mnie wymieniany i wysoki, i nawet strzelający bramki taki czeski Marcelo

Jiri Koubsky - http://www.transfermarkt.co.uk/en/ji...ler_26935.html
Odpowiedz cytując