jak szaleć to szaleć ;D jeśli chodzi o napastnika to ciekawe bardzo by było gdyby Stan nakłonił tego jegomościa do gry w naszych barwach ;]
Ricky van Wolfswinkel -
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ri...ler_41355.html
oraz obrońca wcześniej przeze mnie wymieniany i wysoki, i nawet strzelający bramki taki czeski Marcelo
Jiri Koubsky -
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ji...ler_26935.html