Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline
#
37323
19.12.2010, 20:58
No to możemy zagrać 2 napastnikami : Wysuniętym ( wysoki napastnik do strącania piłek ) i Cofnięty wchodzący z głębi pola ( Brożek ewentualnie ktoś inny )
A.K
napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Salman17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salman17
Znajdź inne posty napisane przez Salman17