Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37323
Stary 19.12.2010, 20:58
No to możemy zagrać 2 napastnikami : Wysuniętym ( wysoki napastnik do strącania piłek ) i Cofnięty wchodzący z głębi pola ( Brożek ewentualnie ktoś inny )
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując