Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
1159
19.12.2010, 20:58
Gainera się bierze w zależności od ubytków w diecie. a kreatyne rano na czco i po treningu.
Flinston
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flinston
Znajdź inne posty napisane przez Flinston