Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2303
Stary 19.12.2010, 20:04
Mam pytanie do moderatora (moderatorów) co było "nieregulaminowego" w pokazaniu - w temacie Śmieszne... - nowego filmiku działu PR z ulicy Kałuży, którzy w swojej reklamówce wykorzystują, dawno już skrojoną na rzecz Jagi, pasiastą flagę?
Wedlu mnie usunięcie posta to zwykła nadgorliwość.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując