|
Mam pytanie do moderatora (moderatorów) co było "nieregulaminowego" w pokazaniu - w temacie Śmieszne... - nowego filmiku działu PR z ulicy Kałuży, którzy w swojej reklamówce wykorzystują, dawno już skrojoną na rzecz Jagi, pasiastą flagę?
Wedlu mnie usunięcie posta to zwykła nadgorliwość.
|