Wyświetl pojedynczy post
Ałgaja
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 19.12.2010, 19:29
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
A mnie również ciekawi czemu w ostatnich meczach grała murzynka która jest w żenującej formie zamiast polskiej koszykarki
murzynka grała bo nie chcieliśmy oddać meczu walkowerem. Ta polska koszykarka, o której piszesz to przypadkiem Gawor? Bo jak tak to dziś gra...
ps. warto byłoby też kojarzyć jak się murzynka nazywa, bo z tego co pamiętam to rok temu też u nas grała, i przyczyniła się do jakiegoś tam wyjazdu zagranicznego w kwietniu.

ps2. fajnie, że Ewce, która zdobyła 23p i miała 5zb się wczoraj nie chciało...strach się bać jak jej się kiedyś zachce...
Odpowiedz cytując