Robert_wislak napisał(a):

|
A mnie również ciekawi czemu w ostatnich meczach grała murzynka która jest w żenującej formie zamiast polskiej koszykarki
|
murzynka grała bo nie chcieliśmy oddać meczu walkowerem. Ta polska koszykarka, o której piszesz to przypadkiem Gawor? Bo jak tak to dziś gra...
ps. warto byłoby też kojarzyć jak się murzynka nazywa, bo z tego co pamiętam to rok temu też u nas grała, i przyczyniła się do jakiegoś tam wyjazdu zagranicznego w kwietniu.
ps2. fajnie, że Ewce, która zdobyła 23p i miała 5zb się wczoraj nie chciało...strach się bać jak jej się kiedyś zachce...