bouli76 napisał(a):

|
Ostatnie mecze gram z Lech (W)
|
Wygralem z Lechem 2:1 strzelajac wszystkie bramki w meczu (Garguła swojaka walnał , Żurawski pierwsza bramke w sezonie hehehe a Rios 16-ta w sezonie

Jestem prawie mistrzem bo Legia zremisowala w Lubinie 0:0 i juz mam 4 ptk przewagi i dwie kolejki do konca
