Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5074
Stary 19.12.2010, 18:52
Ja zaczalem od nowa na nowym patchu. W pierwszym sezonie zdobylem MP, PP praktycznie bez transferow. W grupie LE pierwsze miejsce przed Zenitem. W drugim sezonie udalo mi sie wyciagnac perelke - Hugo Almeida z wolnego transferu ; d Teraz gram w LM z Bayernem, Atletico Madryt i Spartakiem.
Odpowiedz cytując