Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5067
Stary 19.12.2010, 16:05
Co poradzicie na skuteczność i przeciętną kondycję?

Chodzi mi o to, że dałbym na maksa taktykę, aerobik i siłę, ale potem 50-60% kondycji tuż przed meczem.

Poza tym, szlak mnie trafia jak oni pudłują nawet na pustą bramkę albo z kilku metrów strzelą Panu Bogu w okno. Max atak i strzały nie pomagają, kogo polecacie na trenera ofensywnego w zasięgu Wisły? Czy już mogę tylko to bazą podwyższyć?

Tylko żeby ją rozbudować, muszę awansować do LM. Czyli błędne koło ;/

EDIT: Coś chyba z tym rankingiem jest nie tak. Lech doszedł do półfinału, ja do drugiej rundy eliminacjynej, a Ekstraklasa w prestiżu spadła o 31 pozycji i jest na 52.
Powód: jeszcze coś
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 19.12.2010 o godz. 16:06.
Odpowiedz cytując