|
Co poradzicie na skuteczność i przeciętną kondycję?
Chodzi mi o to, że dałbym na maksa taktykę, aerobik i siłę, ale potem 50-60% kondycji tuż przed meczem.
Poza tym, szlak mnie trafia jak oni pudłują nawet na pustą bramkę albo z kilku metrów strzelą Panu Bogu w okno. Max atak i strzały nie pomagają, kogo polecacie na trenera ofensywnego w zasięgu Wisły? Czy już mogę tylko to bazą podwyższyć?
Tylko żeby ją rozbudować, muszę awansować do LM. Czyli błędne koło ;/
EDIT: Coś chyba z tym rankingiem jest nie tak. Lech doszedł do półfinału, ja do drugiej rundy eliminacjynej, a Ekstraklasa w prestiżu spadła o 31 pozycji i jest na 52.
Powód: jeszcze coś
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 19.12.2010 o godz. 16:06.
|