Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5066
19.12.2010, 15:14
Kacpi możesz mi pokazać scren Twoich transferów w Burnley? Tych do klubu i z klubu.
Z góry dziękuję.
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel