|
Dzieci w przedczkolu lepiej składaja zdania niż on.
Ostatnio edytowane przez damian755 : 19.12.2010 o godz. 14:55.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
|