http://www.youtube.com/watch?v=mi2ch0TlwKs
To kadr z filmu niemieckiego Bilda relacjonującego katastrofę, pokazali tylko przez sekundę. 1.49s filmu.
Tu zdjęcia satelitarne moim zdaniem wiele mówiące.
http://www.youtube.com/watch?v=mZ5ZgnNae30
W tym lasku pod Smoleńskiem podłożem była gliniasta breja w której dokładnie widać odcisk kół samolotu. Mówił o tym Macierewicz jak zwykle ośmieszany przez TVNowska szajkę. Te zdjącia powinny raz na zawsze obalić kłamliwą teorię jakoby samolot odwrócił się do góry kołami. A co za tym idzie całą misternie wymyśloną ściemę na temat tej katastrofy. Wynika z nich że samolot najprawdopodobniej w tym lesie WYLĄDOWAŁ co dla TU 154 nie jest żadną niemożliwością. Natomiast dlaczego ostatecznie rozpadł sie na 1000 kawałków ? Kiedy wybuchu nie było. To jest pytanie zasadnicze.