Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 19.12.2010, 10:59
http://www.youtube.com/watch?v=mi2ch0TlwKs
To kadr z filmu niemieckiego Bilda relacjonującego katastrofę, pokazali tylko przez sekundę. 1.49s filmu.

Tu zdjęcia satelitarne moim zdaniem wiele mówiące.

http://www.youtube.com/watch?v=mZ5ZgnNae30

W tym lasku pod Smoleńskiem podłożem była gliniasta breja w której dokładnie widać odcisk kół samolotu. Mówił o tym Macierewicz jak zwykle ośmieszany przez TVNowska szajkę. Te zdjącia powinny raz na zawsze obalić kłamliwą teorię jakoby samolot odwrócił się do góry kołami. A co za tym idzie całą misternie wymyśloną ściemę na temat tej katastrofy. Wynika z nich że samolot najprawdopodobniej w tym lesie WYLĄDOWAŁ co dla TU 154 nie jest żadną niemożliwością. Natomiast dlaczego ostatecznie rozpadł sie na 1000 kawałków ? Kiedy wybuchu nie było. To jest pytanie zasadnicze.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 19.12.2010 o godz. 11:37.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując