|
moze to Jak a moze Tupolew. Dla mnie najwazniejsze jest to ze na tym zdjeciu
1. Nie ma mgly i sadzac po cieniach swieci slonce.
2. Tak naprawde to nic nie widac.
3. Tak naprawde to nic nie widac;]
Skad w ogole wiadomo ze to Smolensk i 10 kwietnia?
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
|