Wyświetl pojedynczy post
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 19.12.2010, 09:03
moze to Jak a moze Tupolew. Dla mnie najwazniejsze jest to ze na tym zdjeciu
1. Nie ma mgly i sadzac po cieniach swieci slonce.
2. Tak naprawde to nic nie widac.
3. Tak naprawde to nic nie widac;]

Skad w ogole wiadomo ze to Smolensk i 10 kwietnia?
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując