Jaroo1 napisał(a):

To teraz pomysl ile kibicow z Portugalii wie gdzie lezy Polska, Poznan co to Lech i ze w ogole Lech to Lech+ Amica. Co mnie mialo zdenerwowac? Czlowieku awansowaliscie do fazy pucharowej z trudnej grupy i juz sie na tyle podnieciles ze uwazasz swoj klubik za sredniaka europejskiego ktory sobie podchodzi do meczu z klubem z Portugalii na luzaku bo to takie leszcze sa ze trzeba sie na nich dodatkowo motywowac.
I gratulacje ze nie wiedziales ze Braga jest w Portugalii
|
Ale co mnie obchodzi co w Portugalii mysla?

Nie chodzi o to za kogo sie uwazamy ale jakich mamy pilkarzy i jak maja nasrane w baniach, wystarczylo ogladac ostatni mecz aby sie o tym przekonac, chyba na tyle rozumny jestes aby zobaczyc ze pilkarze inaczej sie spinaja na druzyny pokroju Salzburga, Sparty Praga czy Bragi niz pokroju Man City czy Juve.