ceniu napisał(a):

|
Tak to wiem że dopiero p 3tygodniach ale czy można to jakoś zmienić no nie wiem podkręcić, dokręcić itp.? Chodzi o to że nie jest przecież możliwe aby była cały czas taka prędkość bo ludzie przecież nie czekali by tyle czasu. A i mam łącze 2MB.
|
Gdzieś w ustawieniach zapewne masz maksymalna ilość połączeń, u mnie jest to "global maximum connection", u Ciebie może być inaczej, w każdym bądź razie ja mam wartość 3000. U siebie ustaw jak najwyżej możesz i wtedy próbuj ściągać. Przy łączu 2 MB/s nie poleci szybciej niz 256 kB/sek/