Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ceniu
Member
Od: 08.2008
Offline
#
19903
18.12.2010, 23:36
Tak to wiem że dopiero p 3tygodniach ale czy można to jakoś zmienić no nie wiem podkręcić, dokręcić itp.? Chodzi o to że nie jest przecież możliwe aby była cały czas taka prędkość bo ludzie przecież nie czekali by tyle czasu. A i mam łącze 2MB.
ceniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ceniu
Znajdź inne posty napisane przez ceniu