Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 18.12.2010, 22:42
gigant napisał(a):Wyświetl post
Nie pijcie nigdy tego Książa 9%. Ostatnio po pięciu, zapomniałem się rozebrać i połozyc do łózka. Noc w pełnym oporządzeniu i na fotelu. Mały figiel zapomniałbym też się wylać, ale na szczęście w ostatniej chwili mi się przypomniało.
Nie polecam, wali w dekiel jak mało co. No chyba ze ktoś lubi ekstremalne przeżycia.
ale z tych piw 9% to chyba ten Książ mimo wszystko jest najsmaczniejszy, tak uważam.Po pięciu takich to każdy odpływa, nie martw sie.Mnie sie zdarzyło po czterech dużych porterach Żywca(9%) i piędzisiątce czystej zasnąc w opakowaniu w korytarzu.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.12.2010 o godz. 22:47.
Odpowiedz cytując