|
Z tego co kojarzę, to temat zatrudnienia tego zawodnika pojawił się już na forum, gdy odchodził on z Vitorii (był wtyedy wolnym zawodnikiem chyba albo był do wyciągnięcia za grosze).
Przypomnę jeszcze raz o Mateuszu Laskowskim z ŁKS Łomża. Z tego co wiem, to bardzo poważnie zainteresowany jest nim Widzew.
|