|
Dzisiaj pierwszy raz nie podobała mi się postawa sportowa dziewczyn, nie chciało im sie. Niech ktos wytlumaczy Janell Burse ze jak straci piłke albo nie trafi to ma nie truchtać w za akcją tylko zapierdalać ile ma siły, a ona straci/nie trafi i patrzy co sie dzieje, krzywi sie, i sobie truchcikiem spokojnie biegnie.
Ewelina tez dzisiaj mimo zdobyczy punktowej nie grala dobrze, bo widać było że jej się nie chce.
Mam nadzieje że to przez święta.
|