Wyświetl pojedynczy post
mlody_ale_wierny
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.12.2010, 21:40
Dzisiaj pierwszy raz nie podobała mi się postawa sportowa dziewczyn, nie chciało im sie. Niech ktos wytlumaczy Janell Burse ze jak straci piłke albo nie trafi to ma nie truchtać w za akcją tylko zapierdalać ile ma siły, a ona straci/nie trafi i patrzy co sie dzieje, krzywi sie, i sobie truchcikiem spokojnie biegnie.
Ewelina tez dzisiaj mimo zdobyczy punktowej nie grala dobrze, bo widać było że jej się nie chce.
Mam nadzieje że to przez święta.
HEJ WISŁA KOSZ!!!

Odpowiedz cytując