Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4831
Stary 18.12.2010, 20:42
ŁukaszTS napisał(a):Wyświetl post
A co powiecie o Grzegorzu Kaliciaku grał u nas kilka lat a teraz siedzi u mnie w domu, jakie macie opinie na jego temat?
że nie ładnie wywijać gnatem na środku Floriańskiej
Odpowiedz cytując