Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19896
Stary 18.12.2010, 20:17
Jeden napisał(a):Wyświetl post
Czy na laptopie da się grać bezproblemowo w Fife? chcę kupić laptop z takimi parametrami:
Procesor Intel Pentium Dual Core T4500 2,3 GHz
Pamięć 3 GB
Dysk twardy 320 GB
Nagrywarka DVD
Matryca: przekątna 15,6” LED HD
(rozdzielczość 1366x768 pikseli)Łączność bezprzewodowa:
WLAN 802.11 b/g/nSystem operacyjny:
Windows 7 Home Premium PL 64 bit
Przede wszystkim podaj jaka karta graficzna.
Odpowiedz cytując