WISŁAZWE napisał(a):

(...)Podbijam na nową
|
Ostatnio byłem na "zanim odejdą wody" (chyba jeszcze grają)
Ogólnie-luźna, amerykańska komedia, pośmiać się można choć Kac Vegas to nie jest(klimat może troszkę podobny przez głównego bohatera)

Śmiało mogę polecić