Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 18.12.2010, 19:51
Wszystko ma się wyrównać od 2014. KE już naciska na UKE żeby każdy z operatorów płacił tyle samo za stawki MTR. Teraz Orange, Plus i Era płacą więcej Play'owi za każdą rozpoczętą minutę i stąd taka dobra oferta Play'a.
Odpowiedz cytując