Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 18.12.2010, 19:46
Jurand napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca zgapiła, bo taka oferta była w Tak Taku już od paru lat, tylko teraz zaczęli szerszą kampanię. Co nie zmienia faktu, że Era ostatnio mnie coraz bardziej denerwuje i coraz intensywnie zastanawiam się nad przerzuceniem do Playa...

Play jak wiecie(?) jako nowy operator na rynku telefonii komórkowej, jest na specjalnych warunkach u UKE i UOKIK. Mają tańsze stawki za wszystko. Net, polączenia tel. sms-y i całą resztę.

Dlatego też bardzo wielu ludzi tam przenosi numery. Od paru miesięcy mają promocję dla firm i nawet Ci którzy prowadzą własną działalność gospodarczą tam przenoszą swoje numery służbowe bo na prawdę warto.


Ja byłem przez 6 lat w erze ( abonament ) i to co jest najgorsze u nich, to to; że jak stawiasz obok siebie nowaka i kowalskiego, którzy mają takie same abonamenty, tyle samo wydzwaniają i piszą smsów, to Nowak dostanie więcej smsów w gratisie, a Kowalski mniej.

Czy też zaproponują jednemu i długiemu przedłużenie umowy , i jeden z nich dostaje korzystniejsze warunki. To jest ich główny minus. Że nie traktują tak samo wszystkich klientów - nawet jeśli mają identyczny staż, identyczne rachunki itd....
Odpowiedz cytując