Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 18.12.2010, 18:30
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Dno i kilometry mułu. Byłam zażenowana oglądając to, dziwię się że wytrzymałam do końca, chyba z lenistwa, bo nie chciało mi się z łóżka wstać i wyłączyć.
szacunek, ja wytrzymalem do pierwszych 3 równo odciętych głow...a nie jeszcze ta goła pieknosc z superschowkiem.
Kto to ku*** kręci, kto za to płaci i taki DeNiro czy Albo wstyd...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując