Tiramisu napisał(a):

|
Dno i kilometry mułu. Byłam zażenowana oglądając to, dziwię się że wytrzymałam do końca, chyba z lenistwa, bo nie chciało mi się z łóżka wstać i wyłączyć.
|
szacunek, ja wytrzymalem do pierwszych 3 równo odciętych głow...a nie jeszcze ta goła pieknosc z superschowkiem.
Kto to ku*** kręci, kto za to płaci i taki DeNiro czy Albo wstyd...