Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
Od: 03.2009
Offline
#
19890
18.12.2010, 18:24
Chciałbym założyć konto w banku,ale nie wiem który jest najlepszy.Interesuje mnie oprocentowanie konta,możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów i koszt utrzymywania konta lub jego brak
Który bank mi polecacie?Pozdrawiam
ReymontBoy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ReymontBoy
Znajdź inne posty napisane przez ReymontBoy