To ja podam kilka filmów które ostatnio oglądałem. Bardzo podobał mi się film ,,Wszystko co kocham", nareszcie jakiś fajny polski film, bardzo dobra gra aktorów, muzyka i zdjęcia
Kolejne filmy które ostatnio widziałem to Harry Angel z Mickiem Rourkiem oraz Million Dollar Hotel z Melem Gibsonem, oba bardzo polecam.