Eurostat i Bank Światowy są w błędzie!
Greg91 wziął pod uwagę wszystkie czynniki i już ogłosił: w 2011 czeka nas recesja!
PS. Greg91, masz rację. Podwyżka o 1% VAT spowoduje, że wpadniemy w recesję. A co dopiero te kraje, gdzie ta podwyżka jest większa. One z kryzysu nie wyjdą nigdy

A, no i oczywiście Bank Światowy i inne instytucje nie mają pojęcia o tej podwyżce. Wiesz to tylko ty. I ty - opierając się na własnej analizie (ekonomistą jesteś oczywiście) - twierdzisz, że odnotujemy w następnych latach brak wzrostu. Ba, ty nawet twierdziłeś, że nie osiągnęliśmy go w 2009 roku.
Greg91 napisał(a):

|
Opierasz się tylko na tym co Ci powie jakiś Tusk .
|
Ach ten Tusk. Nie to co Kaczyński.
Pogadane ;-)