Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11106
Stary 18.12.2010, 15:52
Eurostat i Bank Światowy są w błędzie!

Greg91 wziął pod uwagę wszystkie czynniki i już ogłosił: w 2011 czeka nas recesja!


PS. Greg91, masz rację. Podwyżka o 1% VAT spowoduje, że wpadniemy w recesję. A co dopiero te kraje, gdzie ta podwyżka jest większa. One z kryzysu nie wyjdą nigdy A, no i oczywiście Bank Światowy i inne instytucje nie mają pojęcia o tej podwyżce. Wiesz to tylko ty. I ty - opierając się na własnej analizie (ekonomistą jesteś oczywiście) - twierdzisz, że odnotujemy w następnych latach brak wzrostu. Ba, ty nawet twierdziłeś, że nie osiągnęliśmy go w 2009 roku.


Greg91 napisał(a):Wyświetl post
Opierasz się tylko na tym co Ci powie jakiś Tusk .
Ach ten Tusk. Nie to co Kaczyński.

Pogadane ;-)
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 19.12.2010 o godz. 01:44.