Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.12.2010, 15:40
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
Ja uwazam ze tutaj najwiecej zawinila minister zdrowia ktora ponoc była obecna przy sekcjach? Myslę ze w du... była ,a to błąd ,przedstawiciele naszego żądu powinni być przy każdej sekcji i wkladaniu cial do trumien .Jeżeli nie ,z różnych przyczyn ,powinno sie każdą trumne juz na terenie naszego kraju ,otwierać komisyjnie i przeprowadzać sekcję i tyle ,teraz nie bylo by tych niedomówień.
Jeśli ktoś już posprzątał przed świętami, nie musi nic gotować i jadł już obiad (ważne!) to polecam wywiad z Kopacz. Jeśli ktoś ma słabe nerwy to nie polecam czytać.
http://wyborcza.pl/1,76842,8288011,Znajdz_mi_go.html

Dodatkowo odpowiedź Naszego Dziennika na ten wywiad (aby nikt mnie nie posądził o stronniczość).
http://smolensk-2010.pl/2010-08-28-o...prawdziwa.html

Podsumować można to jednym zdaniem. Sytuacja z identyfikacją zwłok przerosła wszystkich i nawet zawodowcy nie wytrzymali presji.
Odpowiedz cytując