węgorz2 napisał(a):

Ja uwazam ze tutaj najwiecej zawinila minister zdrowia ktora ponoc była obecna przy sekcjach ? Myslę ze w du... była ,a to błąd ,przedstawiciele naszego żądu powinni być przy każdej sekcji i wkladaniu cial do trumien .Jeżeli nie ,z różnych przyczyn ,powinno sie każdą trumne juz na terenie naszego kraju ,otwierać komisyjnie i przeprowadzać sekcję i tyle ,teraz nie bylo by tych niedomówień.
|
Jeśli ktoś już posprzątał przed świętami, nie musi nic gotować i jadł już obiad (ważne!) to polecam wywiad z Kopacz. Jeśli ktoś ma słabe nerwy to nie polecam czytać.
http://wyborcza.pl/1,76842,8288011,Znajdz_mi_go.html
Dodatkowo odpowiedź Naszego Dziennika na ten wywiad (aby nikt mnie nie posądził o stronniczość).
http://smolensk-2010.pl/2010-08-28-o...prawdziwa.html
Podsumować można to jednym zdaniem. Sytuacja z identyfikacją zwłok przerosła wszystkich i nawet zawodowcy nie wytrzymali presji.