K4millo napisał(a):

|
mam nadzieję, że przygotujecie mu same zakalce!
|
Ja trochę nie rozumiem tej nienawiści do Adasia, niechęć jeszcze bym zrozumiał, ale nienawiść? We współczesnym futbolu liczą się atmosfera w szatni, stan konta i możliwości promocji. Aha, jeszcze Bóg dla Arboledy. A przywiązanie do barw, honor, stara szkoła? Ktoś jeszcze o tym pamięta? Nie chcę uprawiać relatywizmu, ale dziwne, że z kilku graczy robicie tzw. "judaszy", a wielu, którzy do sprawy podchodzili zupełnie tak samo, tylko odchodzili w innych okolicznościach było wdg. Was w porządku.
Ale kontynuując dowcip - proponuję dwuwarstwowy tort próżniowy, w sensie: goście zjadają pierwszą pokrywę ciasta i ich oczom ukazuje się wielki lukrowany napis: KOKOS TY ***** he he he