Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5057
Stary 18.12.2010, 13:48
nbp napisał(a):Wyświetl post
mam wersję Football Managera 2011 taką:
Football.Manager.2011.PROPER-RELOADED (PL/ENG)
jakie spolszczenie mi polecacie ? Bo jest tyle opcji, ja mam grę w postaci obrazu .iso i nie wiem który plik ze spolszczeniem ściągnąć, żeby wszystko działało.

Co polecicie ? Wdzięczny będą za linka !!
Sciagnij sobie wersje:

Football Manager 2011 MULTi3-PROPHET

Football Manager 2011 (c) SEGA
release date ...: November 2763
protection .....: DVD-Check
# of discs .....: 1
languages ......: EN/PL/CZ

a jak chcesz samo spolszczenie to jest tylko jedno w sieci (25mb)
zobacz tu: http://peb.pl/3889663-post6.html

albo tu: http://www.gram.pl/sk3_8gPiGOy3_Foot...ager_2011.html
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując