nbp napisał(a):

mam wersję Football Managera 2011 taką:
Football.Manager.2011.PROPER-RELOADED (PL/ENG)
jakie spolszczenie mi polecacie ? Bo jest tyle opcji, ja mam grę w postaci obrazu .iso i nie wiem który plik ze spolszczeniem ściągnąć, żeby wszystko działało.
Co polecicie ? Wdzięczny będą za linka !!
|
Sciagnij sobie wersje:
Football Manager 2011 MULTi3-PROPHET
Football Manager 2011 (c) SEGA
release date ...: November 2763
protection .....: DVD-Check
# of discs .....: 1
languages ......: EN/
PL/CZ
a jak chcesz samo spolszczenie to jest tylko jedno w sieci (25mb)
zobacz tu:
http://peb.pl/3889663-post6.html
albo tu:
http://www.gram.pl/sk3_8gPiGOy3_Foot...ager_2011.html