Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37306
Stary 18.12.2010, 13:22
Adrian_Suvalkai napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego uważam że zainteresowanie Spasem Delewem "wielkiej trójki" jest wymysłem jakiegoś polskiego dziennikarzyny bądź co lepsza jego agenta by podbić cenę (co za tym idzie i prowizję dla siebie):
a) Legia ma już zawodnika podobnego warunkami fizycznymi, również szybkiego - Manu; poza tym Walter trafnego zawodnika (już mdlał podczas meczów) by raczej nie pozwolił do klubu wziąć
b) Wisła też już ma podobnego zawodnika co to kręci i robi zamieszanie w przodzie, a nazywa się Małecki. Poza tym z pojawiających się w mediach nazwisk, i tych mówionych przez Valckxa można wnioskować że poszukiwany jest wysoki napastnik - a ten Bułgar to istne przeciwieństwo.
c) Lech jak nie w zimę to latem pozbędzie się Peszko, bo sam zawodnik już wszędzie wygaduje że chce odejść, poza tym ma niską sumę odstępnego - 500 tys euro i nieźle się wypromował w LE - a Bułgar ma bardzo podobne warunki fizyczne, jest również szybki czyli bazuje na tych samych faktorach, do tego gra na tej samej pozycji co Peszko - lewy skrzydłowy lub napastnik
Podstawowa sprawa Delew jest napastnikiem także Twoje dywagacje na temat skrzydłowych są dziwne.
Być może masz rację, że jeden z trójki klubów jest zainteresowany Delewem, a reszta to być może próba podbicia ceny przez menagera.
Odpowiedz cytując