Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5056
Stary 18.12.2010, 12:42
Niedawno zakończyłem runde jesienną naszą Wisełką. Jest to moj pierwszy sezon w FM (jakimkolwiek). Do klubu ściągnąłem w letnik okienku Kalobous'a (ŚP) i Dino Drpic'a (OŚ)- obydwaj za darmo. JUz w zimowym okienku postawiłem na Renan'a z brazylijskiego Avai (br) za 1,2 mln. Podpisalem zarowno kontrakt z Kupiszem, ,ale przyjdzie po zakonczeniu kotraktu w Jazde w czerwcu.
Co do wynikow to narazie jest srednio. W LE doszedlem do IV rundy eliminacyjnej, gdzie trafilem na . . . Borussie i dostalem 1:6 w dwumeczu. Niestety odpadlem rowniez z PP, po slabym meczu rezerwami z Dyskopolo. W ogole sobie z nimi nie radzem gdyz jak dotad na 3 mecze - 2 przegralem i 1 zremisowalem.
Najlepszym moim wynikiem było 6:1 z ickami.

Tabela przedstawia sie nastepujaco:
1.Cracovia 34 pkt
2.Legia 34
3.Wisła 33 pkt
4.Ruch 28 pkt

Jak widać walka rozegra sie m-dzy 3 zespolami, z ktorych mam nadzieje wyjde zwyciesk

Odpowiedz cytując