Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
106
18.12.2010, 11:16
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Moskal, Kosowski - Frankowski, Żurawski
rezerwa:
Majdan - Cleber, Zając - Uche, Sobolewski - Brożek Paweł
https://www.facebook.com/wislakrakowshirts
Neo1221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neo1221
Odwiedź stronę domową użytkownika Neo1221!
Znajdź inne posty napisane przez Neo1221