Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro
Offline
#
5055
18.12.2010, 10:54
Miał ktoś z Was może problem podwójnych raportów?
Jak wypożyczam piłkarzy i każe robić raporty scoutowi to zawsze mi dwa przysyła, mimo, że w poleceniach ma go tylko raz obserwować
www.viagrasansordonnancefr.com viagra femme france rapide
siekierski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siekierski
Znajdź inne posty napisane przez siekierski