Bardzo fajna sprawa z tym turniejem. Wedlug mnie nie powinno Nas wogole interesowac jaka jest glowna nagroda. Przeciez to jest forma sparingow. Czy za pojedyncze mecze sparingowe sa przyznawane nagrody? Chyba nie. Dla samych zawodnikow jest to bardzo dobra forma przetarcia z wymagajacymi rywalami. Wydaje mi sie ze tez Maaskant bedzie chcial aby zawodnicy podeszli do tych meczu z odpowiednim nastawieniem, bo przeciez te mecze tez beda krystalizowac 11 na pierwsze mecze rundy wiosennej. Tak czy owak fajny turniej moze byc
