Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37303
Stary 18.12.2010, 10:11
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Powiem szczerze że o o 4M za Marcelo to pierwszy raz słyszę. Mógłbyś podać jakieś źródło?
Cena za Głowę to miałoby być coś w granicach 1,1M przy czym 0,95M miało być płatne przy transferze a reszta po roku (chyba). Myślę że nikt i tak nie wierzy w to że drugą ratę Turasy zapłacą (może wróci do nas za pół roku, myślę że kebaby moga być rozczarowani jego kontuzjami). Jeśli zapytałbyś mnie skąd mam tę informację to muszę przyznać że nie pamiętam. Pamiętam natomiast że jakiś kibic turecki który był na naszym forum pisał że według ich prasy Głowa miał kosztować 1M.
Jeśli chodzi o Juniora to patrz wcześniejsze posty.
Mi też się kiedyś obiła o uszy kwota 4 mln euro. Ale nie wiem gdzie.
Ale także mi się wydaje że to niezbyt prawdopodobna kwota. Bardziej stawiałbym ok. 3,6-3,8.

Co do Głowy to z tego co wiem miało być 1,3 mln euro z czego 900 tys teraz mieli nam przelać a resztę później.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 18.12.2010 o godz. 10:22.
Odpowiedz cytując