Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19875
Stary 18.12.2010, 10:09
Idź do sądu. Dostaniesz grzywnę i koszty
Serio, lepiej zapłacić, a na przyszłość nie szczać pod drzewkiem jak piesek.

AHA, zapytać o coś miałem. Słabo kumaty jestem z technologią naszego forum Jak wkleić bezpośrednio w post zdjęcie? Na pewno gdzieś było, ale nie mam nerwa szukać Dziękuję z góry (Thank you from the mountain! )
Ostatnio edytowane przez stawski : 18.12.2010 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując