|
mam wersję Football Managera 2011 taką:
Football.Manager.2011.PROPER-RELOADED (PL/ENG)
jakie spolszczenie mi polecacie ? Bo jest tyle opcji, ja mam grę w postaci obrazu .iso i nie wiem który plik ze spolszczeniem ściągnąć, żeby wszystko działało.
Co polecicie ? Wdzięczny będą za linka !!
Ostatnio edytowane przez nbp : 18.12.2010 o godz. 03:04.
|