Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37299
Stary 18.12.2010, 02:21
filemon napisał(a):Wyświetl post
wydawało mi się, że Marcelo 4 miliony, Głowa 1,5 miliona i Junior 1 milion --> razem: 6,5 miliona.
Powiem szczerze że o o 4M za Marcelo to pierwszy raz słyszę. Mógłbyś podać jakieś źródło?
Cena za Głowę to miałoby być coś w granicach 1,1M przy czym 0,95M miało być płatne przy transferze a reszta po roku (chyba). Myślę że nikt i tak nie wierzy w to że drugą ratę Turasy zapłacą (może wróci do nas za pół roku, myślę że kebaby moga być rozczarowani jego kontuzjami). Jeśli zapytałbyś mnie skąd mam tę informację to muszę przyznać że nie pamiętam. Pamiętam natomiast że jakiś kibic turecki który był na naszym forum pisał że według ich prasy Głowa miał kosztować 1M.
Jeśli chodzi o Juniora to patrz wcześniejsze posty.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 18.12.2010 o godz. 02:23.
Odpowiedz cytując