|
Dolha - świetny bramkarz. Jedyny świetny, który nam się trafił w ostatnich latach. Wspaniały refleks i umiejętności. Niestety, sprzedawczyk :(.
Baszczynski
Głowacki
Marcelo
Piotr Brożek - świetny napastnik, ktroego w głupi sposob przesunieto na obrone. Niemniej jednak na nienaturalnej dla siebie pozycji prezentuje sie bardzo dobrze.
Błaszczykowski
Kałużny
Szymkowiak
Kosowski - prawdziwą WIELKOŚĆ tego piłkarza pokazuje sezon 2007/2008. Gdy grał, Wisła grała ofensywnie, pięknie i wygrywała po 5 - 0. Jak odszedł, wygrywała, ale ledwo ledwo po 2-1, 1-0, prezentujac mizerny defensywny futbol. Wielki piłkarz.
Franek - można go nie lubić za pewne sprawy, ale to piłkarski geniusz. Napastnik przez wielkie N.
Żuraw
Ostatnio edytowane przez mb_1906 : 18.12.2010 o godz. 01:41.
|