Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6604
Stary 18.12.2010, 01:07. FG to fajna rzecz
Hanys napisał(a):Wyświetl post
mało która drużyna na swiecie moze powiedziec ze wygrała z Barceloną prowadzoną przez Guardiolę.
Hercules Alicante we wrześniu tego roku, żeby nie szukać daleko I do tego pobił Barcę na jej boisku na Camp Nou.

Ale jeśli chodzi o nas, to bardziej Wisełce przysłużyłby się remis 1:1 z Barceloną i potem 1:0 z Tottenhamem w Krakowie, niż odwrotnie. Cóż, wtedy masę szczęścia miały pyry (strzał Murawskiego w ostatniej minucie), zupełnie tak samo jak zrobili to nasi w 94' min. w Salonikach. I w ten sposób Kraków i Poznań zaznały smaku fazy grupowej PUEFA.
Odpowiedz cytując