Hanys napisał(a):

|
mało która drużyna na swiecie moze powiedziec ze wygrała z Barceloną prowadzoną przez Guardiolę.
|
Hercules Alicante we wrześniu tego roku, żeby nie szukać daleko

I do tego pobił Barcę na jej boisku na Camp Nou.
Ale jeśli chodzi o nas, to bardziej Wisełce przysłużyłby się remis 1:1 z Barceloną i potem 1:0 z Tottenhamem w Krakowie, niż odwrotnie. Cóż, wtedy masę szczęścia miały pyry (strzał Murawskiego w ostatniej minucie), zupełnie tak samo jak zrobili to nasi w 94' min. w Salonikach. I w ten sposób Kraków i Poznań zaznały smaku fazy grupowej PUEFA.