|
ludzie - przeciez to przygotowanie do rundy wiosennej !!!!! bardzo dobry pomysl rozgrywania sparingow w formie turnieju ... i nic po za tym ... nie robcie z tego zimowej LM albo LE !! nie wiem skad jest info o tych 200 tys ... ale to pomijam ... po prostu - sparingi w trakcie zimowych przygotowan w formie turnieju i tyle .... testy nowych zawodnikow, nowej taktyki itp ...
|