Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 18.12.2010, 00:45
ludzie - przeciez to przygotowanie do rundy wiosennej !!!!! bardzo dobry pomysl rozgrywania sparingow w formie turnieju ... i nic po za tym ... nie robcie z tego zimowej LM albo LE !! nie wiem skad jest info o tych 200 tys ... ale to pomijam ... po prostu - sparingi w trakcie zimowych przygotowan w formie turnieju i tyle .... testy nowych zawodnikow, nowej taktyki itp ...
Odpowiedz cytując