Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37294
Stary 18.12.2010, 00:05
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Wg transfermarkt sprzedaliśmy go za 1,5 k euro. Jeśli było to faktycznie 800tys to mało wzięliśmy..
PS dementuje te 1,5 mln EUR. Mieliśmy podobno dostać 800k EUR w dwóch ratach po 400k Eur.
Czy mało? Ja powiem w ten sposób: jeśli kupilibyśmy dziś Juniora za 800k Eur to uważam że zrobilibyśmy zły interes. Co znaczy że sprzedając go za 800k zrobiliśmy interes dobry (poza tym miał zdaje się już tylko rok kontraktu i nie chciał go przedłużać co znaczyło tylko tyle że mogliśmy wyjść na nim jak ... Legia na Musze).
A jeśli chodzi o 4,8 M Eur z transferów to chyba pasi: 3M Marcelo, 1M Głowa i 0,8M Junior. I chyba tyle klub zgarnął za transfery w lecie.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 18.12.2010 o godz. 00:08.
Odpowiedz cytując