Antystenes napisał(a):

|
Wg transfermarkt sprzedaliśmy go za 1,5 k euro. Jeśli było to faktycznie 800tys to mało wzięliśmy..
|
PS dementuje te 1,5 mln EUR. Mieliśmy podobno dostać 800k EUR w dwóch ratach po 400k Eur.
Czy mało? Ja powiem w ten sposób: jeśli
kupilibyśmy dziś Juniora za 800k Eur to uważam że zrobilibyśmy
zły interes. Co znaczy że sprzedając go za 800k zrobiliśmy interes dobry (poza tym miał zdaje się już tylko rok kontraktu i nie chciał go przedłużać co znaczyło tylko tyle że mogliśmy wyjść na nim jak ... Legia na Musze).
A jeśli chodzi o 4,8 M Eur z transferów to chyba pasi: 3M Marcelo, 1M Głowa i 0,8M Junior. I chyba tyle klub zgarnął za transfery w lecie.