Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 17.12.2010, 23:42
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nawet nie chodzi o to że wiele osób nie utożsamia się z herbem SA, u nas panuję takie przekonanie "ty masz szalik z herbem spółki to jesteś gorszym rodzajem kibica". Jak widać Legia czy Lech zadbały o to żeby nie było podziałów.



jak dla mnie to taki podzial to glupota do potegi n

dla mnie to wogle jakas glupota i podzial gdzie ktos ma herb SA a ktos nie i jest debesciak

to trzeba zmienic musi byc jeden herb (stary rzecz jasna) i zeby nie bylo o to zadnych podziałow
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując