westersyl napisał(a):

|
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nawet nie chodzi o to że wiele osób nie utożsamia się z herbem SA, u nas panuję takie przekonanie "ty masz szalik z herbem spółki to jesteś gorszym rodzajem kibica". Jak widać Legia czy Lech zadbały o to żeby nie było podziałów.
|
jak dla mnie to taki podzial to glupota do potegi n
dla mnie to wogle jakas glupota i podzial gdzie ktos ma herb SA a ktos nie i jest debesciak
to trzeba zmienic musi byc jeden herb (stary rzecz jasna) i zeby nie bylo o to zadnych podziałow