Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 17.12.2010, 23:34
Premier nagle podburzony ,obudził sie widze w pore

Ruskie od pol roku mataczą i o tyle pan sie spoznił ,teraz gdy wszytsko "posprzatane" to moze pan sobie nosem krecic panie Tusk.

zresztą rezyseria tego spektaklu pierwsza klasa.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.12.2010 o godz. 23:36.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując