|
Premier nagle podburzony ,obudził sie widze w pore
Ruskie od pol roku mataczą i o tyle pan sie spoznił ,teraz gdy wszytsko "posprzatane" to moze pan sobie nosem krecic panie Tusk.
zresztą rezyseria tego spektaklu pierwsza klasa.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.12.2010 o godz. 23:36.
|