Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline
#
100
17.12.2010, 21:32
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Żurawski , Frankowski
Sarnat, Pawełek - Cleber, Zieńczuk, Uche - Paweł Brożek, Kuzba
KaRaSTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KaRaSTSW
Znajdź inne posty napisane przez KaRaSTSW