Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 17.12.2010, 20:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Żeby klub mógł w pełni zarabiać na pamiątkach i innych gadżetach kibicowskich musi najpierw powrócić do historycznego herbu. A żeby to było możliwe muszą dogadać się 2 podmioty - spółka piłkarska i TS Wisła. Myślę że wielu kibiców (nie wiem jak dużo, tak przypuszczam) nie kupuje wielu pamiątek z powodu tego "loga" spółki piłkarskiej.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nawet nie chodzi o to że wiele osób nie utożsamia się z herbem SA, u nas panuję takie przekonanie "ty masz szalik z herbem spółki to jesteś gorszym rodzajem kibica". Jak widać Legia czy Lech zadbały o to żeby nie było podziałów.
Odpowiedz cytując