Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6598
Stary 17.12.2010, 18:42
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki Kotorowskiemu grają jeszcze w pucharach, wiec zastanów się co piszesz.
Zastanow sie, co ty piszesz...czyli Kotorowski, to taka swieta krowa, bo wyszedl mu 1 czy 2 mecze "Niezle" . Facet zawalil Poznaniakom 2 gole w Turynie, w rewanzu z Juventusem kolejne 3-4 sytuacje(przynajmniej) sprokurowane przez niego, a wczoraj to byl istny "popis" i tylko dziekim lamagom z RBS mecz zakonczyl sie takim wynikiem. Ogladales w ogole spotkania Lecha? Mozna odniesc wrazenie, ze nie. Z interwerncji tego "bramkarza' mozna zmontowac film: "Jak nie nalezy bronic". Przyznaje, ze mial ogrom farta(bo jak inaczej mozna tlumaczyc sytuacje, gdzie on stoi na 11-12m, a kopacz druzyny przeciwnej nie trafia do pustej bramki?)...ale fart i umiejetnosci, to 2 inne sprawy.
Odpowiedz cytując